Reklama
reklama

Maskování krádeže se jí nezdařilo. Bundu nechala zničenou v kabince

Zákaznici obchodního centra u hlavního nádraží se zalíbila maskáčová bunda natolik, že se ji rozhodla ukrást. To se jí nepovedlo a nyní ji může čekat kompenzace vzniklé škody.

Středa by byla jen dalším klasickým dnem nakupujících v obchodním domu u hlavního nádraží, kdyby se jedné zákaznici nezalíbila maskáčová bunda natolik, aby se ji rozhodla ukrást. Vytipovanou bundu v ceně zhruba sedm set korun si odnesla do zkušební kabinky. Z té vyšla ven po několika minutách, ale bundu u sebe již neměla. Pracovníci obchodního centra záhy zjistili proč. Bunda se sice nacházela v kabince, ale byla značně poškozená.

Přivolaní strážníci ženu zadrželi, a po důkladném prozkoumání bundy zjistili, že je v ní vystřižená zhruba dvaceti centimetrová díra. Žena se jim přiznala, že chtěla zboží odcizit, ale bránil jí v tom čip. Proto se jej rozhodla odstranit nůžkami, dosáhla ale jen velkého poničení samotné bundy a tím zboží i ztratilo na ceně. Celou záležitost strážníci postoupili ke správnímu řízení, u něhož si prodejce může nárokovat vzniklou škodu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Komentáře