Reklama
reklama

Magazín Centrum news zavedl vítěze soutěže do světa cirkusu

Výherci čtenářské soutěže zavítali s magazínem Centrum news na premiéru představení Legenda do Cirkusu Humberto. Ta se odehrála v brněnském Komárově na Hněvkovského ulici.

Cirkus Humberto vyrazil po nucené pauze opět na turné a jeho první zastávkou je do druhé červnové neděle Brno. V rámci jubilejní 70. sezóny tu vystupují přední artisté z Česka, Mongolska, Chile, Portugalska, Ruska, Rumunska či Itálie. 

„K tradičnímu cirkusu patří i zvířata,” říká ředitel Cirkusu Humberto Hynek Navrátil. Kromě indických slonic Sharon a Baby, smečky somálských lvů, trojice hnědých medvědů, stáda zeber, karavany velbloudů, dromedárů a lam se pod zdejší šapitó letos vrátila i vrcholová drezúra koní.

„Ačkoli je kapacita stanu v důsledku vládních opatření dočasně omezena, pevně věříme, že společně s diváky vytvoříme tu správnou cirkusovou atmosféru. Jsme připraveni zajistit bezpečný provoz za přísných hygienických podmínek,“ doplnil Hynek Navrátil.

I v letošní sezóně mají navíc zájemci možnost kdykoliv navštívit zázemí cirkusu a podívat se na tréninky všech zvířat, a to včetně těch nejmenších.

Autor: 
Lenka Gregorová
Aktuálně
Rada městské části Brno-střed rozhodla o odpuštění poplatku za služby všem prodejcům na Zelném trhu, a to s platností od 1. července až do 7. listopadu, kdy končí sezona prodeje na tržišti.
14.07.2020 - 15:36
Západní část areálu Špitálka se promění v moderní chytrou nízkoenergetickou čtvrť. Na konci května letošního roku postoupil čtyři roky chystaný projekt do své další fáze.
14.07.2020 - 09:23
Dočasné zrušení přechodu před Vaňkovkou na ulici Úzké se podepsalo na zmatcích, které často předváděli nebezpečně přecházející chodci.
13.07.2020 - 16:52
Zájemci o komentované prohlídky si můžou vybrat z několika vypsaných termínů.
13.07.2020 - 08:39
Pod lavičkami, mezi garážemi, v křoví i u kolejí, všude tam se v průběhu čtvrtka pohybovali brněnští strážníci při cíleném sběru pohozených injekčních stříkaček.
12.07.2020 - 10:46
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje dnes 12. července Celostátní sčítání dopravy 2020.
12.07.2020 - 07:29
Komentáře