Reklama
reklama

Jabloňový sad má být srdeční záležitostí

Deset minut do centra Brna, školní i mimoškolní aktivity pro děti na dosah ruky, les a cyklostezku za humny, zastávku městské hromadné dopravy v zóně 101 v blízkosti, výhled z jedné strany na Brno a jeho dominanty, z druhé na Pálavu a hlavně klid v lokalitě plné zeleně. V místě dřívější zahrádkářské kolonie našli lidé ze společnosti EMBRA ideální podmínky pro výstavbu nových bytových domů.

Rezidence Jabloňový sad v Moravanech u Brna má ambice stát se srdeční záležitostí všech, kteří se už nyní připravují na stěhování do nově postavených bytových domů. Pás zahrad a zeleně – vnitřní atrium, vybízející k odpočinku a relaxaci, které vzniklo díky natočení půdorysů domů do mírného oblouku, spodní byty s předzahrádkou a dětské hřiště, to vše jen dokresluje jedinečnost projektu a lokality. Svým charakterem výstavba harmonicky navazuje na stávající okolní zástavbu a zároveň splní požadavky soudobého komfortního bydlení. Bezproblémovou dostupnost do všech podlaží zajišťuje bezbariérový výtah. K dispozici jsou majitelům bytů i parkovací stání a uzavřené garáže.

Do Jabloňového sadu se můžete přijít podívat 3. a 4. října, kdy společnost EMBRA pořádá dny otevřených dveří. Pokud tedy hledáte klidné a bezpečné místo, které se stane domovem pro Vás a Vaši rodinu, nebaví vás každý den ztrácet čas s nalezením parkovacího místa, chcete ušetřit na nákladech s provozem bytu nebo zkrátka hledáte příležitost jak dobře investovat, je tu projekt společnosti EMBRA Jabloňový sad. „Jako bonus navíc získáte společnost sousedů naladěných na stejnou notu. Novými majiteli jsou většinou aktivní lidé střední a mladé generace, kteří nepočítají s tím, že budou bydlet a jejich děti budou vyrůstat v anonymitě sídliště. Naopak dávají přednost komunitě a těší se na svoje sousedy,“ podotýká realitní makléřka Hana Lufferová.

Společnost EMBRA, která byty v rezidenci Jabloňový sad nabízí, byla založena v roce 2002, jako společnost zabývající se zejména stavební činností. Od svého založení se dynamicky rozvíjí, toho je důkazem každoroční zvyšování objemu zrealizovaných staveb. Mezi její úspěšné bytové projekty patří vybudování luxusního
bytového domu Slovan v centru Brna a stavba bytových domů v Ostopovicích nebo Kuřimi.

PR: MeC0077140

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře