Reklama
reklama

Zahalte se do krajky!

Zatímco jiné trendy přichází a odchází, krajka se z módního seznamu ani nehne.

Krajka je stále IN a vy ji nechte pěkně vyniknout!

Propadnout kouzlu krajky není nic těžkého, jakmile se do ní jednou zamilujete, zůstanete jí věrni po celý život.

Když se spojí dvě slova: BÍLÁ KRAJKA - jde o sakra vydařenou záležitost. A proto by jste ji měly zkusit i vy!

Krajka už dávno nepatří jen na spodní prádlo, ale najdete ji na mnoha svršcích i botách!

Mně osobně se například velmi libí, když je nějaký top dole zakončen krajkou. Může to být i normální mikina a tento prvek jí dodá šmrnc. Nebo třeba kraťásky a sukně se zakončením jemné krajky, to je opravdová pastva pro oči!

Krajkové šaty jsou nadčasovou záležitostí. Pokud objevíte někde ty, které vám opravdu padnou, neváhejte a kupte je! V černé barvě budete neodolatelně sexy a v bílé barvě zase čistě nevinná!:)

Dokonce už sežete i krajkové boty nebo tenisky.

Vyberte si tu svoji NEJ krajkovou módu, věřím, že i vám bude slušet:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře