Reklama
reklama

Testujeme – omlazující péče od NUXE!

Holky, mladé chceme být asi všechny, že jo… A pokud vám už není 20 ani 25, připravte se, že už brzy začne boj! Boj proti vráskám a boj za krásnější pleť. Ale koho povolat do zbraně?

Vrásky jsou naším úhlavním nepřítelem číslo 1. Každé ráno (dobře, nejen ráno) se detailně prozkoumáváme v zrcadle a se zatajeným dechem doufáme, že žádná nová nepřibyla. Ale bohužel, realita je smutná a neúprosná. Vrásky přijdou, dřív nebo později budou „zdobit“ tváře každé z nás.

Jediné, co jde – tou nejpřijatelnější cestou, bez chirurgických zásahů, je příchod vrásek zbrzdit a oddálit na co nejpozdější dobu. A čím toho dosáhnout? Volbou toho správného kosmetického produktu.

Na trhu je ovšem obrovský výběr krémů, sér, a dalších „zaručeně zázračných“ výrobků, kdy každý z nich slibuje 100% a jistý efekt. Bohužel, ne vždy je to pravda a Vy tak jediné, co znatelně pocítíte, je úbytek ne vrásek, ale Vaších finančních prostředků. Jak se ale v tom chaosu kosmetických zázraků vyznat? Dobré je věci asi otestovat, vsadit na doporučení a rady těch, kteří našli to pravé. A i my máme pro Vás jeden TIP pro krásu – od kosmetické značky NUXE.

Francouzská kosmetika NUXE vznikla už v 50. letech minulého století, její název je složením slov NATURE a LUXE – což poukazuje na to, že se firma specializuje na luxusní a přírodní kosmetiku. 

Asi nejúspěšnějším a nejznámějším produktem celého kosmetického labelu je multifunkční suchý olej HUILE PRODIGIEUSE, který má velmi všestranné využití. O tom Vám ale napíšeme jindy:) Pro kosmetiku NUXE je typický výběr těch nejlepších, přírodních ingrediencí, produkty neobsahují parabeny, minerální oleje a složky živočišného původu (kromě včelích produktů). Celá filozofie značky také chrání životní prostředí, což je bezesporu také sympatické:)

My Vás chceme v této recenzi ale seznámit s jiným, dokonalým výrobkem od NUXE. Jedná se o NUXELLENCE JEUNESSE – rozjasňující fluid pro všechny typy pleti.

Cílem tohoto zázračného krému (fluidu) je omladit a oživit pleť. Což samo o sobě zní skvěle! Už po první aplikaci jsem cítila, že moje pleť dostala přesně to, co ji chybělo, protože už ráno (poprvé jsem přípravek aplikovala na noc) byla pokožka obličeje viditelně projasněná, svěží a na první pohled odpočatá.

Nuxe Nuxellence Jeunesse má pleť chránit před předsčasným stárnutím, má jí vrátit jas, energii a také, má se postarat o redukci prvních vrásek. Což je přesně to, co pokožka nás, kteří pociťují první známky stárnutí, potřebuje.

Textura přípravku je velmi lehká, snadno se vstřebává a je určena pro všechny typy pleti. Po nanesení můžete (ale nemusíte) aplikovat svůj běžný krém. Pokud máte spíš sušší pokožku, doporučuji použít ještě krém. Mně osobně fluid na večer stačí, ráno pod make up už doplním aplikací krému. Vůně je příjemná, ne agresivní, jemná. Otestováno i moji velmi citlivou a alergickou pokožkou, zcela bez problému:)

Účinné složky přípravku jsou extrakty z mučenky a okvětních lístků máku – které pleť chrání před předčasným stárnutím, dále přírodní původ kyseliny hyaluronové, která vyhlazuje vrásky.

Myslím, že toto je právě ten přípravek, který bychom si my, bojující proti prvním příznaků stárnutí, měli pořídit. Efekt zaručujeme, po našem testování:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Systém parkovací revoluce, který plánovali brněnští radní spustit v letošním roce, se odsouvá. Rezidentní parkování mělo ve středu města nejprve platit již od jara, poté se start přesunul na letošní...
22.09.2017 - 19:01
Komentáře