Reklama
reklama

Testujeme – omlazující péče od NUXE!

Holky, mladé chceme být asi všechny, že jo… A pokud vám už není 20 ani 25, připravte se, že už brzy začne boj! Boj proti vráskám a boj za krásnější pleť. Ale koho povolat do zbraně?

Vrásky jsou naším úhlavním nepřítelem číslo 1. Každé ráno (dobře, nejen ráno) se detailně prozkoumáváme v zrcadle a se zatajeným dechem doufáme, že žádná nová nepřibyla. Ale bohužel, realita je smutná a neúprosná. Vrásky přijdou, dřív nebo později budou „zdobit“ tváře každé z nás.

Jediné, co jde – tou nejpřijatelnější cestou, bez chirurgických zásahů, je příchod vrásek zbrzdit a oddálit na co nejpozdější dobu. A čím toho dosáhnout? Volbou toho správného kosmetického produktu.

Na trhu je ovšem obrovský výběr krémů, sér, a dalších „zaručeně zázračných“ výrobků, kdy každý z nich slibuje 100% a jistý efekt. Bohužel, ne vždy je to pravda a Vy tak jediné, co znatelně pocítíte, je úbytek ne vrásek, ale Vaších finančních prostředků. Jak se ale v tom chaosu kosmetických zázraků vyznat? Dobré je věci asi otestovat, vsadit na doporučení a rady těch, kteří našli to pravé. A i my máme pro Vás jeden TIP pro krásu – od kosmetické značky NUXE.

Francouzská kosmetika NUXE vznikla už v 50. letech minulého století, její název je složením slov NATURE a LUXE – což poukazuje na to, že se firma specializuje na luxusní a přírodní kosmetiku. 

Asi nejúspěšnějším a nejznámějším produktem celého kosmetického labelu je multifunkční suchý olej HUILE PRODIGIEUSE, který má velmi všestranné využití. O tom Vám ale napíšeme jindy:) Pro kosmetiku NUXE je typický výběr těch nejlepších, přírodních ingrediencí, produkty neobsahují parabeny, minerální oleje a složky živočišného původu (kromě včelích produktů). Celá filozofie značky také chrání životní prostředí, což je bezesporu také sympatické:)

My Vás chceme v této recenzi ale seznámit s jiným, dokonalým výrobkem od NUXE. Jedná se o NUXELLENCE JEUNESSE – rozjasňující fluid pro všechny typy pleti.

Cílem tohoto zázračného krému (fluidu) je omladit a oživit pleť. Což samo o sobě zní skvěle! Už po první aplikaci jsem cítila, že moje pleť dostala přesně to, co ji chybělo, protože už ráno (poprvé jsem přípravek aplikovala na noc) byla pokožka obličeje viditelně projasněná, svěží a na první pohled odpočatá.

Nuxe Nuxellence Jeunesse má pleť chránit před předsčasným stárnutím, má jí vrátit jas, energii a také, má se postarat o redukci prvních vrásek. Což je přesně to, co pokožka nás, kteří pociťují první známky stárnutí, potřebuje.

Textura přípravku je velmi lehká, snadno se vstřebává a je určena pro všechny typy pleti. Po nanesení můžete (ale nemusíte) aplikovat svůj běžný krém. Pokud máte spíš sušší pokožku, doporučuji použít ještě krém. Mně osobně fluid na večer stačí, ráno pod make up už doplním aplikací krému. Vůně je příjemná, ne agresivní, jemná. Otestováno i moji velmi citlivou a alergickou pokožkou, zcela bez problému:)

Účinné složky přípravku jsou extrakty z mučenky a okvětních lístků máku – které pleť chrání před předčasným stárnutím, dále přírodní původ kyseliny hyaluronové, která vyhlazuje vrásky.

Myslím, že toto je právě ten přípravek, který bychom si my, bojující proti prvním příznaků stárnutí, měli pořídit. Efekt zaručujeme, po našem testování:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře