Reklama
reklama

Steal Her Style – co nosí celebrity?

Některé známé osobnosti na módu zvysoka kašlou a obléknou si to, co jim zrovna přijde pod ruku. Na ulici pak často budí dojem „o toho bych si ani kolo neopřel“ (že, Britney Spears, Kristen Stewart nebo Katie Holmes?), zkrátka mají názor ostatních jak se říká „v paži“:)

Ovšem známe i druhý extrém – takové celebrity, které stráví dlouhé hodiny promýšlením svého každodenního outfitu, přičemž velkou roli hraje i názor zástupu stylistů, kteří jsou plně k dispozici. Daná hvězda tak každý den vychází mezi nás, obyčejné smrtelníky, vyladěná do sebemenšího detailu. A jednou z těchto osobností je bezpochyby také KIM KARDASHIAN, na kterou jsme si posvítily dnes.

Kim je povoláním „celebrita“. Neumí zpívat, nehraje ve filmech, není modelka, ani držitelka Nobelovy ceny za mír. Je to hvězda světového formátu a nikdo vlastně ani neví proč. Ano, má vlastní reality show a ano, je krásná… KIM se zkrátka umí prodat a dělá to dobře, klobouk dolů:) A bezchybný look je jednou z jejich zásad. Kim nikdy nepotkáte nenalíčenou, neučesanou, nehezky oblečenou. A nejinak tomu bylo i 22. srpna, kdy ji zachytil fotograf na ulici v LA.

Kim zvolila džínový look, samozřejmě s pořádným výstřihem a zdůrazňující její ženské křivky. Nechybí „high heels“ PRADA a legendárdní „BIRKINKA“ od Hermés. Líbí se Vám? Napište nám Váš názor:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře