Reklama
reklama

Módní tip: Vyzkoušejte neonové barvičky!

V případě neonových barev obecně platí jedno pravidlo. Stačí jich jen velmi málo, aby rozzářily váš vzhled - doplněk, rtěnka, lak na nehty…

A jak je použít v make upu? Přináším tipy na nádhernou rtěnku v sytě oražové barvě a taky na dva laky na nehty. V případě rtěnky – a to platí nejen u takto oranžové – pokud si výrazně malujete rty, na oči postačí řasenka, maximálně černá linka a pudrový stín. Výrazně namalované rty i oči působí příliš tvrdě.

Já jsem si teď oblíbila voděodolnou, oranžovou rtěnku Aqua Rouge, odstín 17, od značky Make Up Forever (seženete v Sephoře). Rtěnka opravdu drží a fakt se vám v tomto případě nestane, že budete zanechávat opatlané oranžové stopy nejen na skleničkách, ale i na přítelových rtech:) Smýt se dá pouze kvalitním odličovačem. Je kombinovaná s leskem – v jedné časti balení je pouze rtěnka (pozor, je fakt děsně oranžová, takže nanášet po troškách a barevnou intenzitu si dle potřeby upravovat), ve druhé je bezbarvý lesk (rtěnka sama o sobě je úplně matná). Když ji sladíte s nějakým podobně barevným kouskem oblečení, vypadá fakt skvěle!

Dále mám tipy na dva laky na nehty – oba od značky Miss Sporty, která má na tuto sezónu fakt povedenou škálu barev. Vybrala jsem si opět neonově oranžovu – odstín 460 – skvělě se hodí ke zmiňované rtěnce.  Zkombinovat se pak může s tyrkysově zelenou, odstín 463. Stačí třeba jen jeden nehet na ruce… Obě barvy jsou super na léto a skvěle vyniknou i na nohou :)

Co říkáte na neonové barvy vy? Vyzkoušely byste něco podobného?

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře