Reklama
reklama

Kabelka - závislost i absolutní nutnost

Když je řeč o módě – bez čeho my ženy fakt nedokážeme žít? No přece bez kabelek, ty jsou absolutní nutností!

Pro kabelky máme my, ženy, přímo slabost. Nevím, čím to je, ale prostě asi tak, jak se muži rodí s nějakou danou vášní k autům, motorkám a dalším (z našeho holčičího pohledu nesmyslným) plechovým „krámům", tak my, ženy, máme snad už od dětství pevně zakotvenou lásku k botám, kabelkám a šperkům. Neznám snad jedinou zástupkyni něžného pohlaví, které by nesvítily oči při pohledu do výlohy s kabelkami.

A vzhledem k tomu, že jsme doposud nevěnovaly kabelkám, taštičkám, peněženkám a dalším skvostům tohoto typu na blogu větší prostor, je opravdu ten nejvyšší čas to napravit, co říkáte?:)

Při našich nedávných nákupech v Olympii jsme totiž s Terezou narazily na italskou značku CARPISA, která navrhuje a vyrábí právě kabelky. A ačkoliv jsme zatím tomuto obchodu nevěnovaly větší pozornost (v Olympii je otevřený pouze krátce, od 7. listopadu – je to vůbec jediná pobočka značky v ČR – v novém konceptu), byly jsme opravdu moc mile překvapeny – jednak nádhernými modely, které jsou zde k sehnání a také skvělými cenami!

Myslím, že právě značka CARPISA dokonale splňuje to, co si přeje většina „kabelkových“ zákaznic – spojuje kvalitu, skvělý design s důrazem na každý propracovaný detail a také cenu, která je velmi přístupná. 

CARPISA je velmi úspěšná italská módní značka, která se zabývá prodejem kabelek, praktických aktovek, peněženek, kvalitních kufrů a módních doplňků pro ženy i muže. Carpisa svým zákazníkům nabízí mimořádně kreativní a kvalitní módu z dílen špičkových italských návrhářů za příznivé ceny. K dostání je vždy Basic kolekce a aktuální módní kolekce jaro/léto, podzim/zima.

Nás v Carpise zaujala hlavně velmi široká nabídka různých modelů kabelek – vybere si tu opravdu každá žena, v každém věku a v každém stylu. Modely tu koupíte jak v klasických barvách a designech, tak v odvážnějším provedení – v kombinaci různých materiálů, s použitím výraznějších barev, či vzorů.

V Carpise si ovšem vyberou i muži – velká je nabídka peněženek, aktovek a pracovních tašek – jak ve sportovním, nebo více formálním provedení.

Pokud rádi cestujete, určitě si tu najdete také vhodné zavazadlo – nás zaujaly nádherné polykarbonátové kufry v několika velikostech a také krásně barevné cestovní kufříky pro děti, s veselými postavičkami z pohádek:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komentáře