Reklama
reklama

Kabelka - závislost i absolutní nutnost

Když je řeč o módě – bez čeho my ženy fakt nedokážeme žít? No přece bez kabelek, ty jsou absolutní nutností!

Pro kabelky máme my, ženy, přímo slabost. Nevím, čím to je, ale prostě asi tak, jak se muži rodí s nějakou danou vášní k autům, motorkám a dalším (z našeho holčičího pohledu nesmyslným) plechovým „krámům", tak my, ženy, máme snad už od dětství pevně zakotvenou lásku k botám, kabelkám a šperkům. Neznám snad jedinou zástupkyni něžného pohlaví, které by nesvítily oči při pohledu do výlohy s kabelkami.

A vzhledem k tomu, že jsme doposud nevěnovaly kabelkám, taštičkám, peněženkám a dalším skvostům tohoto typu na blogu větší prostor, je opravdu ten nejvyšší čas to napravit, co říkáte?:)

Při našich nedávných nákupech v Olympii jsme totiž s Terezou narazily na italskou značku CARPISA, která navrhuje a vyrábí právě kabelky. A ačkoliv jsme zatím tomuto obchodu nevěnovaly větší pozornost (v Olympii je otevřený pouze krátce, od 7. listopadu – je to vůbec jediná pobočka značky v ČR – v novém konceptu), byly jsme opravdu moc mile překvapeny – jednak nádhernými modely, které jsou zde k sehnání a také skvělými cenami!

Myslím, že právě značka CARPISA dokonale splňuje to, co si přeje většina „kabelkových“ zákaznic – spojuje kvalitu, skvělý design s důrazem na každý propracovaný detail a také cenu, která je velmi přístupná. 

CARPISA je velmi úspěšná italská módní značka, která se zabývá prodejem kabelek, praktických aktovek, peněženek, kvalitních kufrů a módních doplňků pro ženy i muže. Carpisa svým zákazníkům nabízí mimořádně kreativní a kvalitní módu z dílen špičkových italských návrhářů za příznivé ceny. K dostání je vždy Basic kolekce a aktuální módní kolekce jaro/léto, podzim/zima.

Nás v Carpise zaujala hlavně velmi široká nabídka různých modelů kabelek – vybere si tu opravdu každá žena, v každém věku a v každém stylu. Modely tu koupíte jak v klasických barvách a designech, tak v odvážnějším provedení – v kombinaci různých materiálů, s použitím výraznějších barev, či vzorů.

V Carpise si ovšem vyberou i muži – velká je nabídka peněženek, aktovek a pracovních tašek – jak ve sportovním, nebo více formálním provedení.

Pokud rádi cestujete, určitě si tu najdete také vhodné zavazadlo – nás zaujaly nádherné polykarbonátové kufry v několika velikostech a také krásně barevné cestovní kufříky pro děti, s veselými postavičkami z pohádek:)

www.coolbrnoblog.cz

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře