Reklama
reklama

Levandulové léto s poctivou zmrzlinou Globus

Co byste řekli na rychlý výlet do Provence? Bez zbytečného balení a v klidu prostě jen zavřete oči a líznete si levandulovo-borůvkové zmrzliny z Globusu. Tato novinka od cukrářů z Globusu je vyladěnou symfonií kvalitního ovoce, plnotučného mléka a dalších ingrediencí z vlastní cukrářské receptury.

Poctivou chuť podtrhuje i poctivá porce – točenou Globus zmrzlinu si můžete koupit u každého hypermarketu ve stánku Poctivé výroby Globus. Porce malá, střední i maxi potěší, zchladí i připomene, že prázdniny jsou prostě nádherné jen tak.

Zmrzlina je fenoménem ve více zemích Evropy, a tak se cukráři z Globusu nechali inspirovat od Itálie po Německo, aby předvedli nejdříve tradiční české příchutě čokolády, vanilky, jahody nebo banánu a posléze mistrovsky zakončili svůj zmrzlinový koncert i méně tradičními chutěmi jako je pomeranč, červený grep anebo právě levandule s borůvkou. Tahle poslední příchuť je velmi inspirativní také svou barvou – je decentní, jako levandule v přírodě, protože neobsahuje žádné umělé přísady.

Pokud byste se rádi vydali jiným směrem než do Provence, třeba na Čokoládovou horu, do Banánové republiky či k Jahodovému moři, sledujte stánky Poctivé výroby u každého hypermarketu Globus. I když třeba letos zůstanete v Čechách, vaše sny budou s Vámi, stejně jako letní nálada a Váš Globus s plným kornoutem zmrzliny.

Více informací o nabídce Globus Brno na: https://www.globus.cz/brno/akce.html 

Autor: 
PR
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Student Vysokého učení technického v Brně Ondřej Vacek navrhl systém, který by samostatně detekoval vozidla jedoucí v protisměru na dálnicích a rychlostních komunikacích. Tím by mohl omezit počet...
24.07.2019 - 11:18
Validátor Foto: DPMB
Nákup jednorázové jízdenky v brněnské MHD bude pro cestující pohodlnější. Vozy Dopravního podniku budou opatřeny validátory, které umožní po nástupu koupi jízdenky přiložením bezkontaktní karty. V...
24.07.2019 - 07:19
Foto z autonehody Foto: PČR JMK
V neděli před pátou hodinou ráno došlo k vážné dopravní nehodě na silnici mezi Jedovnicemi a Lažánkami. Šestadvacetiletý řidič automobilu Audi utrpěl těžká zranění, s kterými byl transportován do...
23.07.2019 - 18:23
Zámecká zahrada a biotop Oslavany Foto: FB biotopu
Letos poprvé se lidem otevřel biotop v Oslavanech. Přímo v zahradě u renesančního zámku si lidé moohou vychutnat koupání ve vodě, kterou nečistí žádná chemie, ale mikroorganismy.
23.07.2019 - 07:00
Nehoda v Louce Foto: PČR JMK
Při dopravní nehodě dvou osobních aut se včera zranilo šest lidí včetně dítěte. Řidič Renaultu se podle policie nevěnoval plně řízení a vjel do protisměru.
22.07.2019 - 11:24
Injektáž Foto: VZMB
Vyrábějí kyslík, poskytují stín, ochlazují okolí. Hodnota stromů se v horkém letním městě zdá být čím dál vyšší. Některé se teď díky Veřejné zeleni města Brna dočkaly speciální kúry, která povede k...
22.07.2019 - 07:00
Komentáře