Reklama
reklama

Levandulové léto s poctivou zmrzlinou Globus

Co byste řekli na rychlý výlet do Provence? Bez zbytečného balení a v klidu prostě jen zavřete oči a líznete si levandulovo-borůvkové zmrzliny z Globusu. Tato novinka od cukrářů z Globusu je vyladěnou symfonií kvalitního ovoce, plnotučného mléka a dalších ingrediencí z vlastní cukrářské receptury.

Poctivou chuť podtrhuje i poctivá porce – točenou Globus zmrzlinu si můžete koupit u každého hypermarketu ve stánku Poctivé výroby Globus. Porce malá, střední i maxi potěší, zchladí i připomene, že prázdniny jsou prostě nádherné jen tak.

Zmrzlina je fenoménem ve více zemích Evropy, a tak se cukráři z Globusu nechali inspirovat od Itálie po Německo, aby předvedli nejdříve tradiční české příchutě čokolády, vanilky, jahody nebo banánu a posléze mistrovsky zakončili svůj zmrzlinový koncert i méně tradičními chutěmi jako je pomeranč, červený grep anebo právě levandule s borůvkou. Tahle poslední příchuť je velmi inspirativní také svou barvou – je decentní, jako levandule v přírodě, protože neobsahuje žádné umělé přísady.

Pokud byste se rádi vydali jiným směrem než do Provence, třeba na Čokoládovou horu, do Banánové republiky či k Jahodovému moři, sledujte stánky Poctivé výroby u každého hypermarketu Globus. I když třeba letos zůstanete v Čechách, vaše sny budou s Vámi, stejně jako letní nálada a Váš Globus s plným kornoutem zmrzliny.

Více informací o nabídce Globus Brno na: https://www.globus.cz/brno/akce.html 

Autor: 
PR
Aktuálně
Další z brněnských škol se dočká modernizace – tentokrát je řeč o základní škole Otevřená v Žebětíně. Vznikne zde nový pavilon a stavaři zároveň upraví současnou budovu školy. V případě, že...
16.10.2019 - 18:59
AC/DC, Led Zeppelin, Lynyrd Snynyrd, ZZ Top. Revivaly legend světového rocku zavítají do Brna. Osmnáctý Večer legend se uskuteční v pátek 15. litopadu 2019 tradičně v brněnském Semilasse.
16.10.2019 - 16:00
Fontána se dnes rozsvítí na růžovo Foto: MMB
Každá tisící žena v Česku ročně onemocní rakovinou prsu. To je neúprosná statistika tohoto zhoubného onemocnění. S osvětou a prevencí pomáhá již léta organizace Mamma HELP, která pořádá kampaň Říjen...
16.10.2019 - 12:53
Ukradené šperky Foto: PČR JMK
Zatím neznámý pachatel se za pravého poledne vloupal do rodinného domu v Tuřanech. Rozbil okno a ukradl rodinné šperky. Způsobil škodu za 54 tisíc korun.
16.10.2019 - 06:00
Areál dopravní výchovy a vzdělávání Městské policie Brno na Riviéře se ve dnech 16. a 17. října stane dějištěm Národních dnů prevence.
15.10.2019 - 20:00
Jihomoravský kraj bude mít své zástupce na dětské zimní olympiádě. Ta se uskuteční v Karlovarském kraji ve dnech 19. až 24. ledna 2020. O účasti včera rozhodla krajská rada.
15.10.2019 - 15:38
Komentáře