Reklama
reklama

Kvalitní voda je základ

Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a upravte si vodu přímo doma v místě odběru. Ušetříte si tak starosti, finance, čas a v neposlední řadě i přírodu.

Upřednostňujete aktivní a zdravý životní styl? Ruku v ruce s ním jde nejen kvalitní stravování, ale také pitný režim. Voda je jednou z nejdůležitějších složek všech nápojů, pokrmů i potravin, její jakost a vlastnosti jsou však velmi často opomíjeny. Pomoc je při tom nasnadě. Úpravny vody totiž garantují v domácnosti čistou a pitnou vodu vždy, a to i v případech, kdy je některý z jejich parametrů až 5x horší než je norma. Stačí využít přístroje Sintra Plus nebo Sintra Osmolux a opět si bez starostí vychutnáte pohár čisté vody přímo z kohoutku.

Cesta ke kvalitní vodě není složitá. Přístroje Sintra Plus a Sintra Osmolux jsou malé domácí úpravny pod dřez, které dodávají domácnosti vodu pro jeden kohoutek. Voda je vhodná na pití, vaření, přípravu nápojů i ústní hygienu. Nejčastěji se používají tam, kde je voda znečištěná či nelze garantovat stabilní kvalitu zdroje, např. i v případě soukromých studní nebo tam, kde je dlouhá trasa neudržovaného vodovodu.

Máte doma pitnou vodu, která potřebuje pouze vylepšit? Pak zvolte systém FT-line. Malý filtrační systém pod dřez upraví v domácnosti vodu pro jeden kohoutek tak, aby byla vhodná ke všem běžným úkonům, a díky speciální membráně navíc zničí všechny bakterie a viry. Obáváte se, že jde o složitý systém? Nemusíte. FT-line má snadno výměnné filtry, které si uživatel mění sám bez nutnosti návštěvy servisního technika a bez použití jakéhokoliv nářadí.

Toužíte po dobré a čisté vodě za výhodnou cenu? Využijte u nás 10% slevu pro všechny fyzické osoby. Stačí předložit kód SINFTL10% a můžete s pomocí našeho profesionálního týmu začít vybírat ideální řešení.

Autor: 
PR
Aktuálně
V neděli 5. května 2019 se v areálu brněnské Riviéry uskuteční již 5. ročník Festivalu těhotenství a rodiny. Pro návštěvníky je připravena řada odborných přednášek a workshopů, happening Mám svou...
19.04.2019 - 09:23
Minibus Foto: MMB
Překonat vzdálenosti na největším brněnském hřbitově pomůže zejména starším lidem minibus. Třikrát za hodinu objede hřbitov po vyznačené trase a zastaví kdekoli na znamení. Pokud se jeho využití...
18.04.2019 - 12:55
Hořící vlak Foto: HZS JMK
Osobní vagón blízko brněnského AZ Toweru začal ve středu před devátou hodinou večer hořet. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
18.04.2019 - 05:00
Losování Foto: MMB
Celkem 47 jihomoravských firem si včera odneslo kreativní voucher v podobě poukazu na spolupráci s regionálními kreativci ve výši až 100 tisíc korun. O tom, kdo si voucher odnesl, rozhodl los.
17.04.2019 - 15:53
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Ke srážce nákladního auta s dodávkou došlo dnes před sedmou hodinou ráno na silnici u Polánky poblíž Ivančic. Šedesátiletý řidič dodávky na místě svým zraněním podlehl.
17.04.2019 - 11:52
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Čtvrtý ročník festivalu Ochutnej svět nabídne 26. a 27. dubna chutě a vůně z celého světa. Návštěvníci ochutnají hmyz, africkou kuchyni nebo třeba havajské Poke.
17.04.2019 - 08:00
Komentáře