Reklama
reklama

Kvalitní voda je základ

Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a upravte si vodu přímo doma v místě odběru. Ušetříte si tak starosti, finance, čas a v neposlední řadě i přírodu.

Upřednostňujete aktivní a zdravý životní styl? Ruku v ruce s ním jde nejen kvalitní stravování, ale také pitný režim. Voda je jednou z nejdůležitějších složek všech nápojů, pokrmů i potravin, její jakost a vlastnosti jsou však velmi často opomíjeny. Pomoc je při tom nasnadě. Úpravny vody totiž garantují v domácnosti čistou a pitnou vodu vždy, a to i v případech, kdy je některý z jejich parametrů až 5x horší než je norma. Stačí využít přístroje Sintra Plus nebo Sintra Osmolux a opět si bez starostí vychutnáte pohár čisté vody přímo z kohoutku.

Cesta ke kvalitní vodě není složitá. Přístroje Sintra Plus a Sintra Osmolux jsou malé domácí úpravny pod dřez, které dodávají domácnosti vodu pro jeden kohoutek. Voda je vhodná na pití, vaření, přípravu nápojů i ústní hygienu. Nejčastěji se používají tam, kde je voda znečištěná či nelze garantovat stabilní kvalitu zdroje, např. i v případě soukromých studní nebo tam, kde je dlouhá trasa neudržovaného vodovodu.

Máte doma pitnou vodu, která potřebuje pouze vylepšit? Pak zvolte systém FT-line. Malý filtrační systém pod dřez upraví v domácnosti vodu pro jeden kohoutek tak, aby byla vhodná ke všem běžným úkonům, a díky speciální membráně navíc zničí všechny bakterie a viry. Obáváte se, že jde o složitý systém? Nemusíte. FT-line má snadno výměnné filtry, které si uživatel mění sám bez nutnosti návštěvy servisního technika a bez použití jakéhokoliv nářadí.

Toužíte po dobré a čisté vodě za výhodnou cenu? Využijte u nás 10% slevu pro všechny fyzické osoby. Stačí předložit kód SINFTL10% a můžete s pomocí našeho profesionálního týmu začít vybírat ideální řešení.

Autor: 
PR
Aktuálně
Dívka odešla z koupaliště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nedělní návštěvu kohoutovického aquaparku ukončily předčasně neshody mezi rodiči a desetiletou dívkou. Dcera se podle šestatřicetileté ženy volající na linku 156 urazila a odešla z areálu.
25.06.2019 - 09:36
Brněnské letiště Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Do výběrového řízení na leteckého dopravce pro spojení z Brna do Mnichova nepřišla žádná nabídka. Včera skončila lhůta pro podání nabídek. Brno tak zůstane bez linky do Mnichova.
25.06.2019 - 08:00
Několik silnic druhé a třetí třídy v Jihomoravském kraji čeká rekonstrukce. Dělníci opraví například cesty mezi Starovičkami, Rakvicemi a Břeclaví, Šaraticemi a Milešovicemi nebo Újezdem u Brna a...
24.06.2019 - 20:00
Letní kino v historických kulisách radnice Brna-střed je opět zde. Na adrese Dominikánská 2 se od 28. června 2019 až do 30. srpna 2019 budou každý den a za každého počasí promítat kinematografické...
24.06.2019 - 17:19
Pavilon G Foto: FN Brno
Fakultní nemocnice Brno začala s velkou rekonstrukcí Psychiatrické kliniky. Opraví pavilon G v Bohunicích z roku 1962, který svým účelům již nevyhovuje.
24.06.2019 - 13:57
Foto z akce Foto: Fire Brno
Mladá žena spadla v neděli dopoledne z lomu Hády. V těžko přístupném terénu ji našel kolemjdoucí. Vrtulník zraněnou transportoval do nemocnice. Žena utrpěla vážná zranění.
24.06.2019 - 07:00
Komentáře