Reklama
reklama

Kvalitní voda je základ

Nejste spokojeni s kvalitou vody ve vaší domácnosti? Nechutná vám? Kupujete pravidelně balenou vodu a nebaví vás se s ní neustále nosit? Řešení je jednoduché. Dejte zelenou moderní technologii a upravte si vodu přímo doma v místě odběru. Ušetříte si tak starosti, finance, čas a v neposlední řadě i přírodu.

Upřednostňujete aktivní a zdravý životní styl? Ruku v ruce s ním jde nejen kvalitní stravování, ale také pitný režim. Voda je jednou z nejdůležitějších složek všech nápojů, pokrmů i potravin, její jakost a vlastnosti jsou však velmi často opomíjeny. Pomoc je při tom nasnadě. Úpravny vody totiž garantují v domácnosti čistou a pitnou vodu vždy, a to i v případech, kdy je některý z jejich parametrů až 5x horší než je norma. Stačí využít přístroje Sintra Plus nebo Sintra Osmolux a opět si bez starostí vychutnáte pohár čisté vody přímo z kohoutku.

Cesta ke kvalitní vodě není složitá. Přístroje Sintra Plus a Sintra Osmolux jsou malé domácí úpravny pod dřez, které dodávají domácnosti vodu pro jeden kohoutek. Voda je vhodná na pití, vaření, přípravu nápojů i ústní hygienu. Nejčastěji se používají tam, kde je voda znečištěná či nelze garantovat stabilní kvalitu zdroje, např. i v případě soukromých studní nebo tam, kde je dlouhá trasa neudržovaného vodovodu.

Máte doma pitnou vodu, která potřebuje pouze vylepšit? Pak zvolte systém FT-line. Malý filtrační systém pod dřez upraví v domácnosti vodu pro jeden kohoutek tak, aby byla vhodná ke všem běžným úkonům, a díky speciální membráně navíc zničí všechny bakterie a viry. Obáváte se, že jde o složitý systém? Nemusíte. FT-line má snadno výměnné filtry, které si uživatel mění sám bez nutnosti návštěvy servisního technika a bez použití jakéhokoliv nářadí.

Toužíte po dobré a čisté vodě za výhodnou cenu? Využijte u nás 10% slevu pro všechny fyzické osoby. Stačí předložit kód SINFTL10% a můžete s pomocí našeho profesionálního týmu začít vybírat ideální řešení.

Autor: 
PR
Aktuálně
Oznámení o muži spícím v autě s rozbitým okénkem prověřovali v sobotu po poledni strážnici ve Veslařské ulici.
25.08.2019 - 16:27
Stále se zvyšující teploty v období léta s sebou přinášejí mimo jiné také zvýšené pocení. To je do určité míry nezbytné pro zachování správné termoregulace. U některých jedinců je však vylučování...
25.08.2019 - 13:55
Chcete si dát řádně do těla, ponořit se do vodní lázně, nebo se jen tak povalovat na slunci u bazénu? Není nic snazšího než zajít do fitness či wellness centra, případně na koupaliště. Komu by se...
24.08.2019 - 11:30
Cestující městskou hromadnou dopravou si budou muset zvyknout na další výluku. Tentokrát se však jedná o jednu z největších a nejdelších. Řeč je o výluce tramvaje číslo 1, která se dotkne zejména...
24.08.2019 - 08:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Více než rok potrvá dopravní omezení v Bohunické ulici. Dělníci zde budou rekonstruovat vodovod a stoku, které jsou v havarijním stavu a na hranici životnosti. Stavební práce začnou v září.
23.08.2019 - 07:00
O velkém štěstí může hovořit mladík, jehož včera v podvečer u haly Rondo smetla tramvaj. Ze střetu vyvázl se středně těžkými zraněními. Příčinou nehody bylo, že se místo dopravní situace věnoval...
22.08.2019 - 15:50
Komentáře