Reklama
reklama

Kriminalisté objevili další výrobnu drog

Letos již dvacátý případ v souvislosti s výrobou nebo přechováváním drog řešili kriminalisté na Vyškovsku. Tentokrát zadrželi čtyřicetiletého muže ze Slavkovska.
Muž také pěstoval za svým domem konopí. Foto: MP Brno
Některé rostliny dosahovaly výšky kolem dvou metrů. Foto: MP Brno

Recidivista, který byl za drogovou trestnou činnost již odsouzen, vyráběl pervitin a pěstoval marihuanu přímo ve svém domě, a to i přes to, že věděl o nelegálnosti této aktivity. Interiér domu využíval k vaření pervitinu a svou zahradu k pěstování konopí. Policisté objevili celkem dvacet tři rostlin, jejichž výška v některých případech přesahovala i dva metry. Všechny rostliny byly odeslány k odborné expertíze. Muž si samozřejmě vyrobené psychotropní látky nenechával pro sebe, ale poskytoval je i ostatním toxikomanům. Nyní mu za trestnou činnost hrozí až desetileté vězení. Nyní čeká v policejní cele na rozhodnutí soudu o převzetí do vazby.   

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Jeden muž zemřel při autonehodě na silnici mezi obcemi Neslovice a Tetčice na Brněnsku při čelní srážce dvou osobních aut. Hasiči řidiče museli vyprostit. Jeden však svým zraněním podlehl.
15.12.2017 - 07:00
Komentáře