Reklama
reklama

Kriminalisté objevili další výrobnu drog

Letos již dvacátý případ v souvislosti s výrobou nebo přechováváním drog řešili kriminalisté na Vyškovsku. Tentokrát zadrželi čtyřicetiletého muže ze Slavkovska.
Muž také pěstoval za svým domem konopí. Foto: MP Brno
Některé rostliny dosahovaly výšky kolem dvou metrů. Foto: MP Brno

Recidivista, který byl za drogovou trestnou činnost již odsouzen, vyráběl pervitin a pěstoval marihuanu přímo ve svém domě, a to i přes to, že věděl o nelegálnosti této aktivity. Interiér domu využíval k vaření pervitinu a svou zahradu k pěstování konopí. Policisté objevili celkem dvacet tři rostlin, jejichž výška v některých případech přesahovala i dva metry. Všechny rostliny byly odeslány k odborné expertíze. Muž si samozřejmě vyrobené psychotropní látky nenechával pro sebe, ale poskytoval je i ostatním toxikomanům. Nyní mu za trestnou činnost hrozí až desetileté vězení. Nyní čeká v policejní cele na rozhodnutí soudu o převzetí do vazby.   

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Svatbu lze pořádat na mnoha místech – v kostele, na radnici, zámku, lodi, zahraně, v parku nebo hotelu. Pro netradiční místo pro svůj obřad se rozhodli budoucí novomanželé Jana Manová a Milan Hypra,...
20.06.2018 - 20:00
Telefonát, v němž se ozval hlas opilého muže, zaznamenali včera v nočních hodinách policisté na Břeclavsku. Muž vyhrožoval, že skočí pod vlak. Svůj slib však nesplnil, načež jej policisté odvedli...
20.06.2018 - 16:07
Podvodník na fotografii Foto: Policie České republiky
Brněnští kriminalisté pátrají po podvodníkovi, který se vydával za celníka, aby připravil svou oběť o 900 tisíc korun. Poznáváte jej na fotografii?
20.06.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Některé zastávky, na kterých musí lidé na vozíčku překonávat překážky například v podobě obrubníku, budou nově bezbariérové. Při přestavbě překážky dopravní podnik odstraní.
19.06.2018 - 19:41
Při úklidu lze narazit na různé věci, avšak na nález z minulého týdne nezapomene žena, která při úklidu objevila ruční granát. Stalo se tak v Kyjově na Hodínsku při vyklízení rodinného domku. O ruční...
19.06.2018 - 14:00
Rozsáhlá rekonstrukce silnice I/50 ve Slavkově u Brna pokračuje. Uzavírka se v dnech 19. června až 29. června dostane do fáze, kdy dopravu budou po dobu deseti dnů řídit semafory.
19.06.2018 - 12:00
Komentáře