Reklama
reklama

Znáte muže, kterého srazilo auto? Vyběhl z lesa po čtyřech ve spodním prádle

Nerozluštěnou záhadu má v těchto dnech před sebou brněnská policie. Doposud neidentifikovatelný muž se v sobotu večer pohyboval mezi projíždějícími auty na Jedovnické ulici. Měl na sobě pouze trenky a lezl po čtyřech, srazilo ho auto.

„Na tísňové lince jsme přijali hlášení o muži, který ve spodním prádle běhal mezi projíždějícími vozidly. Než hlídka na místo přijela, jedno z aut muže srazilo,“ informoval policejní mluvčí Pavel Šváb. „Když policisté dorazili na místo, byl neznámý při vědomí, ale nekomunikoval. Vzápětí ho záchranáři převezli do nemocnice, kde se podrobil operaci,“ upřesnil.

Podle svědků muž vběhl pod auto nečekaně zprava po čtyřech a na sobě měl pouze ponožky a trenky. Nehodě tak řidič nemohl zabránit. Na místo dorazil i psovod, pátrací akce však byla neúspěšná. „Pokud byste na fotografiích muže poznali, ozvěte se policistům na bezplatnou linku 158,“ prosí Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře