Reklama
reklama

Znáte muže, kterého srazilo auto? Vyběhl z lesa po čtyřech ve spodním prádle

Nerozluštěnou záhadu má v těchto dnech před sebou brněnská policie. Doposud neidentifikovatelný muž se v sobotu večer pohyboval mezi projíždějícími auty na Jedovnické ulici. Měl na sobě pouze trenky a lezl po čtyřech, srazilo ho auto.

„Na tísňové lince jsme přijali hlášení o muži, který ve spodním prádle běhal mezi projíždějícími vozidly. Než hlídka na místo přijela, jedno z aut muže srazilo,“ informoval policejní mluvčí Pavel Šváb. „Když policisté dorazili na místo, byl neznámý při vědomí, ale nekomunikoval. Vzápětí ho záchranáři převezli do nemocnice, kde se podrobil operaci,“ upřesnil.

Podle svědků muž vběhl pod auto nečekaně zprava po čtyřech a na sobě měl pouze ponožky a trenky. Nehodě tak řidič nemohl zabránit. Na místo dorazil i psovod, pátrací akce však byla neúspěšná. „Pokud byste na fotografiích muže poznali, ozvěte se policistům na bezplatnou linku 158,“ prosí Šváb.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře