Reklama
reklama

Zlodějka nadávala policistům a tloukla hlavou o zeď. Střízlivěla za mřížemi

Nelehkou práci měla v úterý v noci hlídka policistů z Králova Pole s devatenáctiletou slečnou. Přes tísňovou linku policisty je kontaktovala dvaadvacetiletá žena s tím, že jí dívka ukradla peněženku. Dívka se ale s policisty "nepárala"a kvůli agresivitě musela vystřízlivět za mřížemi. Peněženka se nakonec našla!

Zlodějka se před policisty schovávala ve dvorním traktu v ulici Brandlově a odmítala prokázat svoji totožnost. "Dívka byla v podnapilém stavu a policistům značně vulgárně nadávala, dokonce se jednoho pokusila napadnout a z místa utéct. Nakonec skončila na záchytce, ovšem ani tam si ji zdravotníci nechtěli nechat a doporučili umístění do policejní cely," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Také při eskortě mladá žena policistům neustále vyhrožovala. Snažila se dostat z vozidla i s pouty na rukou a hlavou tloukla do okna. Zbytek noci proto strávila za mřížemi cely. Peněženka i s obsahem se naštěstí našla v parku u křižovatky ulic Lidická a Koliště. Případem krádeže se i dále zabývají kriminalisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře