Reklama
reklama

Zlodějka nadávala policistům a tloukla hlavou o zeď. Střízlivěla za mřížemi

Nelehkou práci měla v úterý v noci hlídka policistů z Králova Pole s devatenáctiletou slečnou. Přes tísňovou linku policisty je kontaktovala dvaadvacetiletá žena s tím, že jí dívka ukradla peněženku. Dívka se ale s policisty "nepárala"a kvůli agresivitě musela vystřízlivět za mřížemi. Peněženka se nakonec našla!

Zlodějka se před policisty schovávala ve dvorním traktu v ulici Brandlově a odmítala prokázat svoji totožnost. "Dívka byla v podnapilém stavu a policistům značně vulgárně nadávala, dokonce se jednoho pokusila napadnout a z místa utéct. Nakonec skončila na záchytce, ovšem ani tam si ji zdravotníci nechtěli nechat a doporučili umístění do policejní cely," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Také při eskortě mladá žena policistům neustále vyhrožovala. Snažila se dostat z vozidla i s pouty na rukou a hlavou tloukla do okna. Zbytek noci proto strávila za mřížemi cely. Peněženka i s obsahem se naštěstí našla v parku u křižovatky ulic Lidická a Koliště. Případem krádeže se i dále zabývají kriminalisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře