Reklama
reklama

Zloději vykrádali domy i o Vánocích. Policie řeší tři případy

Během vánočních svátků řešili brněnští policisté hned tři případy vloupání do domů a bytů. Škoda, kterou zloději způsobili, dosahuje nejméně sto třiceti tisíc korun.

Tip na rodinný domek v Žabovřeskách rozhodně nezklamal zatím neznámého pachatele. Ten se do obydlí dostal násilím přes vstupní dveře. Dům prohledal a odcizil bankovky v různých měnách za nejméně padesát tisíc korun. Hodilo se mu i tři sta stravenek a platební karta.

Zajímavý lup čekal na zloděje, který vsadil na sklepní kóji bytového domu v Židenicích. Tam po násilném otevření dveří sebral kompletní golfové vybavení šestatřicetileté majitelky. Škoda je nejméně sedmdesát tisíc korun.

V Kamenné čtvrti pak zloděj zamířil do domu devětadvacetiletého majitele násilím přes terasové dveře v zadním traktu budovy. V obydlí odcizil osobní věci majitele včetně několika značkových nožů, hodily se mu i osobní doklady a finanční hotovost. Škoda je nejméně deset tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře