Reklama
reklama

Zloději vsadili na dokonalou souhru, která jim přinesla nejméně deset tisíc korun

Na dokonalou souhru vsadila dvojice zlodějů, která se vypravila do Modřic. Oba muži měli jasný cíl, získat peníze z pokladny obchodu s nářadím a náčiním.

Po předcházející obhlídce přišli do obchodu a jeden z nich se zajímal o koupi stroje. Druhý pak této situace využil a z pokladny odcizil více než deset tisíc korun v hotovosti. Prodavači mu roli dost ulehčili. Pokladna byla sice zamknutá, ale klíče zůstaly v zámku. Jakmile jeden ze zlodějů získal peníze, dal signál parťákovi a z obchodu i se zajímavou hotovostí odešli.

  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře