Reklama
reklama

Zloději se zaměřili na mlékomaty

Vyškov, Bučovice i Ivanovice na Hané jsou místy, kde byly během posledních dvou dnů vykradeny instalované automaty na čerstvé mléko.

Zloději ve všech případech postupovali obdobně. Buď vypáčili zámek, či rovnou celá manipulační dvířka přístroje, aby se dostali k plechovým zásobníkům mincí.

Kovovou schránku obsahující i tisícové tržby pak bez dlouhého otálení vytrhli a z místa činu zmizeli.

Majitelům automatů a dodavatelům mléka tak jednáním dosud neznámých pachatelů vznikla souhrnná škoda dosahující nejméně třinácti tisíc korun.

Po dopadení strůjcům trestného činu krádeže spáchané vloupáním hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře