Reklama
reklama

Zloději se o prázdninách činí. V Brně mizí WC štětky, věšáky i alkohol

Brněnské policisty zaměstnává nejvíc majetková trestná. Že se krade téměř vše a všude, o tom svědčí hned několik aktuálních případů.

Například v ulici Veveří v budově koncertního sálu odcizil neznámý pachatel z toalet čtyři luxusní WC štětky a odpadkový koš, čímž způsobil škodu bezmála osm tisíc korun. Podobnou zkušenost má i majitel jedné brněnské lékařské ordinace v centru Brna. Zloděj totiž přímo z čekárny pro pacienty odnesl celou dřevěnou stěnu s věšáky na kabáty.

V ulici Šťouračova si zase zloděj vyhlédl rovnou celý karavan. Majiteli obytného přívěsu tak způsobil škodu téměř padesát tisíc korun.

Ve vojenském areálu u venkovního bazénu v ulici Jana Babáka se zloděj vloupal do lednice s nápoji a odcizil celkem šedesát sedm různých nápojů v hodnotě čtrnáct set korun.

A patrně nepřekonatelnou chuť na tvrdý alkohol měl pětadvacetiletý mladík, který v těchto dnech navštívil obchodní dům v ulici Dornych. Přímo v prodejně vypil půl litrovou láhev rumu a pak prošel bez zaplacení přes pokladní zónu. Zloděj ovšem neunikl bystrému oku pracovníka bezpečnostní služby, který ho na místě zadržel. Mladík, který byl již v minulosti za krádeže odsouzen, střízlivěl v policejní cele a nyní mu hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře