Reklama
reklama

Zloději kradou všechno možné, vzali zábradlí i záchod

Kuriózní krádeže řeší v těchto dnech jihomoravští policisté. Že vezme zloděj vše, co mu přijde pod ruku, se přesvědčili u Medlovic na Vyškovsku. Tam si doposud neznámý pachatel odnesl dvanáct metrů dlouhé zábradlí. Z Tišnova si zase druhý vzal domů mobilní toaletu.

Z mostu před Medlovický potok ukradl nezjištěný pachatel celé mostní zábradlí o délce více než dvanáct metrů. To bylo umístěno ve směru na Brno. „Překážkou pro pachatele nebylo ani to, že zábradlí bylo k mostu přišroubováno,“ divila se policejní mluvčí Iva Šebková.

Silničáři vyčíslili škodu na devadesát tisíc korun. Ta je ale nezanedbatelná ve srovnání s tím, že chybějící zábradlí znamená výrazné nebezpečí pro jeho chodce.

Zřejmě nezvladatelnou potřebu měl neznámý pachatel v Tišnově. Z prostoru před vchodem do tamního areálu letního kina totiž odcizil mobilní záchod. Ani velký zámek a řetěz ho v jeho konání nezastavily. Majiteli způsobil škodu za patnáct tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře