Reklama
reklama

Zloděj v Černé Hoře a v Kuřimi vykradl auta. Kusy betonu rozbil sklo

Na Blanensku, Vyškovsku a Brněnsku se v těchto dnech zloději zaměřili na vykrádání aut. V jednom případě ovšem majiteli auto zrovna zmizelo. Zloději si tak přišli na stovky tisíc korun.

V noci na pondělí řádil zloděj v Černé Hoře na Blanensku. Pro palubní počítač si tam přišel do osobního auta značky Škoda Octavia, které nechali jeho majitelé zaparkovaný v centru města. Do vozu se zloděj dostal poté, co poškodil zámek na dveřích a celkem v autě způsobil škodu za 23 tisíc korun.

Nebylo to však jediné vozidlo, které bylo v Černé Hoře v těchto dnech vykradeno. V pondělí ráno během zhruba čtvrt hodiny se dostal dosud neznámý zloděj také do osobního auta Škoda Superb zaparkovaného u místního hotelu. Rozbil okénko u auta a ze zavazadlového prostoru vzal značkový notebook. Majiteli auta tak způsobil škodu za asi 13 tisíc korun.

Kus betonu pak na vykradení auta použil zloděj v Kuřimi na Brněnsku. V noci na úterý si vyhlédl na náměstí 1. května zaparkovaný luxusní osobní automobil Audi. Betonem jednoduše poničil sklo předních dveří a záhy se přesvědčil o svém dobrém tipu. V přihrádce v palubní desce našel peněženku s nemalou finanční hotovostí v různých měnách, platebními kartami a osobními doklady dvaatřicetiletého majitele. Škoda je více než šedesát tisíc korun.

Přímo z parkoviště ale zmizelo auto v neděli odpoledne v Bučovicích na Vyškovsku. Osobní auto značky BMW 525 tak odcizil dosud neznámý zloděj. Auto přitom bylo uzamčené. Pachatel, který je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu neoprávněné užívání cizí věci, způsobil odcizením vozu škodu za asi 352 tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře