Reklama
reklama

Zloděj ukradl auto ve Vídni a přijel s ním do Znojma

Když minulý týden ve čtvrtek zaparkoval majitel auta značky Seat Toledo svůj vůz v jedné z částí Vídně, netušil, že ráno ho tam už nenajde a že navíc si pro auto bude muset dojet do Znojma. Právě tam, před centrem města, se totiž ukradené auto našlo.

Auto Seat Toledo zaparkoval jeho majitel o půl desáté večer před domem a odešel. Ráno ve čtvrt na sedm jej však na místě již nenašel. Vše oznámil na policii a ta ihned vyhlásila celostátní i mezinárodní pátrání.

„Naši policisté koncem minulého týdne při výkonu služby zjistili, že se toto auto nachází ve Znojmě na parkovišti v ulici Marušky Kudeříkové,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová. Seat Toledo nechali znojemští policisté převézt do policejního areálu a ihned to oznámili prostřednictvím rakouských kolegů majiteli. Ten si pro svoje auto v nejbližší době přijede.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře