Reklama
reklama

Zloděj si nakradl zářivky a zámky, nachytal ho hlídač

Až dvouleté vězení hrozí muži za vloupání se a následnou krádež v areálu firmy na Brněnsku. Ten si naplnil brašnu zářivkami a kabely. Zloděje si ale včas všiml noční hlídač.

Při brzké ranní obchůzce si všimla ostraha muže s brašnou, který se do objektu dostal nejspíš dírou v oplocení. „Zloděj prohledával kanceláře, a tak pracovník ostrahy ihned kontaktoval policii,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

 

Na místo přijela policie ze Šlapanic i psovod se svým čtyřnohým pomocníkem. „Proběhla blesková pátrací akce, při které se podařilo zadržet třiašedesátiletého muže. Ten se schovával za kamennou zídkou,“ dodala Straková.

 

Policisté u něj následně našli dvanáct odcizených zářivek spolu se sto čtyřiceti třemi zámky. To ovšem nebylo všechno. Podezřelý vlastnil vedle firmy autoservis, kde policie při prohlídce objevila další zářivky, zámky a prodlužovací kabely.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře