Reklama
reklama

Zloděj se vloupal do školky. Odnesl si peníze a počítač

Škodu přesahující patnáct tisíc korun způsobil při včerejším vloupání do jedné z blanenských mateřských škol dosud neznámý zloděj.

Pachatel využil noci k tomu, aby nepozorovaně překonal oplocení školního pozemku. Následně v přízemí vypáčil okno, kterým pak vnikl do jedné ze tříd. Zde sebral z neuzamčené zásuvky několik stokorun.

V místnosti však již neobjevil nic hodnotného, co by si přivlastnil. Vydal se tedy do ředitelny. Když v kanceláři nenašel peníze, ukradl alespoň zánovní počítač. S kořistí pak z místa činu zmizel.

Policisté z blanenského obvodního oddělení po neomaleném zloději usilovně pátrají s tím, že po dopadení mu za krádež spáchanou vloupáním hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře