Reklama
reklama

Zloděj při patnácté loupeži narazil. Dopadl ho majitel domu

V okolí Brna se do rodinných domků a bytů vloupával dvaačtyřicetiletý již čtrnáctkrát soudně trestaný recidivista. Někdy mu pomáhala také jeho o pět let mladší známá.

Hned patnáct případů vloupání se podařilo objasnit minulý týden. Brněnští kriminalisté obvinili dvaatřicetiletého muže, kterému několikrát asistovala i o pět let mladší žena. Scénář krádeží byl vždy obdobný. Dvojice se vloupala do nedostatečně zabezpečených rodinných domků či bytů a odtamtud si odnášela lup. Nejčastěji se jí podařilo ukořistit elektroniku, kola, někdy však odcházela s prázdnou a zanechala za sebou jen rozbité dveře. Odcizené věci mizely za zlomek hodnoty v zastavárnách.

Při posledním pokusu o vloupání zloděje vyrušil majitel domu, který viděl, jak se muž snažil schovat do kapsy šroubovák. Pachatele dopadl a přivolal policii. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře