Reklama
reklama

Zloděj pobral na stavbě, co šlo

Neznámý pachatel se vloupal na Vyškovsku do stavební buňky i pracovních strojů. Odnesl si lup v hodnotě za více než 20 tisíc korun. 

Nářadí nutné na stavbu, ale také například kamna s propan butanovou lahví nebo vysílačku odcizil včera v noci dosud neznámý pachatel, který se vydal krást do obce Zelená Hora na Vyškovsku. Nejprve vypáčil mříže a vstupní dveře do stavební buňky, odkud vzal například stativ pro laser nebo nivelační latě. Pak vlezl ještě do zaparkovaného bagru, z něhož vzal vysílačku. Také z jeho nádrže odčerpal 20 litrů nafty. Neminul ani další zaparkovaný pracovní stroj, ze kterého si pak vzal ještě dalších 10 litrů nafty. Zloděj tak stavitelům způsobil škodu za nejméně 23 tisíc korun. Pachatel je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře