Reklama
reklama

Zfetovaný muž v Králově Poli nezvládl svého pitbulla

Policisté vyjížděli v těchto dnech na Palackého třídu v Brně, kde měl kolemjdoucí obtěžovat neurvalý muž se svým volně pobíhajícím pitbullem bez náhubku. Na místě se nacházel i oznamovatel se svojí přítelkyní a psem, taktéž bojového plemene.

Policisté muže vyzvali, aby si zvíře zajistil, ten byl vulgární a jen opakoval, že pes je hodný a vodítko nepotřebuje. Toto tvrzení však jeho „mazlík“ záhy vyvrátil, když se rozběhl a kousl druhého psa do krku. Zvířata se začala rvát. Situace se vyhrotila natolik, že policisté museli použít k jejich zklidnění slzotvorný sprej. Poté si hlídka půjčila od oznamovatele vodítko a agresivního psa přivázala ke stromu.  

V okamžiku, kdy mladíka policisté vyzvali k prokázání totožnosti, dal se na útěk. Nakonec skončil v poutech a následně v policejní cele. Pro psa si přijela odchytová služba městské policie. Muž přiznal, že užil pervitin, což bylo patrné i z jeho dalšího chování. Neustále hovořil o vesmírných lidech, kteří se vznáší na oblacích, sahal si na přirození a zvláštně poskakoval.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře