Reklama
reklama

Ženy z Brna a okolí na internetu prodávají pozitivní těhotenské testy

Při čekání na dítě si některé ženy chtějí přivydělat. Inspirují se v zahraničí. Třeba Češky si pravděpodobně za vzor vzaly Polky a Američanky a na internetu rozjely obchod s použitými pozitivními těhotenskými testy. V zahraničí je ženy kupují k vydírání partnera, v Česku to nejspíš bude za podobným účelem. Několik nabídek pozitivních těhotenských testů směřuje na internet také od žen z Brna a jeho okolí.

Na internetovém bazaru nabízí žena s přezdívkou Nikol z Brna, že prodá pozitivní těhotenský test za tisíc korun. To Anežka z Vyškova je levnější, test se dvěma čárkami prodává za necelou pětistovku. 

Podle psychologů takové zboží nabízí ženy, které jsou finančně na dně. Případy ze zahraničí ukazují, že zájemkyně použité testy kupovaly k tomu, aby partnera vydíraly, nebo si otestovaly jeho reakci.

„Přítel – nebo manžel - mě chce opustit. Doufám, že těhotenství ho se mnou udrží,” myslí si možná ženy, které pozitivní těhotenské testy na internetu kupují. Mnoha lidem se ale takový přístup jeví jako hloupý, protože pravda o těhotenství dříve nebo později vyjde najevo.

Ale ne vždy je to neopětovaná láska, co vede ženy k podvádění s testy. Některé si tímto způsobem vynucují peníze na předstíranou interrupci, přičemž ve skutečnosti je využijí na nákup nového módního oblečení, případně na jiné účely.

V Česku není zneužívání těhotenských testů trestným činem, v Polsku ale za to hrozí až tři roky vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře