Reklama
reklama

Ženy z Brna a okolí na internetu prodávají pozitivní těhotenské testy

Při čekání na dítě si některé ženy chtějí přivydělat. Inspirují se v zahraničí. Třeba Češky si pravděpodobně za vzor vzaly Polky a Američanky a na internetu rozjely obchod s použitými pozitivními těhotenskými testy. V zahraničí je ženy kupují k vydírání partnera, v Česku to nejspíš bude za podobným účelem. Několik nabídek pozitivních těhotenských testů směřuje na internet také od žen z Brna a jeho okolí.

Na internetovém bazaru nabízí žena s přezdívkou Nikol z Brna, že prodá pozitivní těhotenský test za tisíc korun. To Anežka z Vyškova je levnější, test se dvěma čárkami prodává za necelou pětistovku. 

Podle psychologů takové zboží nabízí ženy, které jsou finančně na dně. Případy ze zahraničí ukazují, že zájemkyně použité testy kupovaly k tomu, aby partnera vydíraly, nebo si otestovaly jeho reakci.

„Přítel – nebo manžel - mě chce opustit. Doufám, že těhotenství ho se mnou udrží,” myslí si možná ženy, které pozitivní těhotenské testy na internetu kupují. Mnoha lidem se ale takový přístup jeví jako hloupý, protože pravda o těhotenství dříve nebo později vyjde najevo.

Ale ne vždy je to neopětovaná láska, co vede ženy k podvádění s testy. Některé si tímto způsobem vynucují peníze na předstíranou interrupci, přičemž ve skutečnosti je využijí na nákup nového módního oblečení, případně na jiné účely.

V Česku není zneužívání těhotenských testů trestným činem, v Polsku ale za to hrozí až tři roky vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře