Reklama
reklama

Ženy měly doma šestaosmdesát psaníček s heroinem

Kriminalistům brněnského Toxi týmu se v těchto dnech podařilo zadržet další distributory drog. Jedná se o dvě ženy, které se měly věnovat prodeji pervitinu i heroinu na různých místech v Brně, zejména v okolí ulic Bratislavská a Cejl.

Policisté na základě získaných poznatků provedli domovní prohlídku u třiapadesátileté ženy. V místě se nacházela i druhá pětačtyřicetiletá podezřelá a dvě děti, vnoučata starší ženy, které má v péči. Při prohlídce bytu kriminalisté našli celkem šestaosmdesát psaníček s heroinem. Děti si převzala sociální pracovnice a obě ženy skončily v policejních celách.

Dalším podezřelým z distribuce a výroby pervitinu je osmatřicetiletý muž. Policisté na základě získaných poznatků kontrolovali muže v ulici Jemelkově, kde postával mezi zaparkovanými vozidly. Na výzvu k prokázání totožnosti uvedl, že nemá občanský průkaz. Začal hledat nějaké doklady po kapsách, přičemž mu z taštičky vypadly injekční stříkačky s bílým práškem. Celkem měl muž u sebe devět injekčních stříkaček s drogou.

Všem podezřelým nyní může za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozit až pětileté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře