Reklama
reklama

Ženy měly doma šestaosmdesát psaníček s heroinem

Kriminalistům brněnského Toxi týmu se v těchto dnech podařilo zadržet další distributory drog. Jedná se o dvě ženy, které se měly věnovat prodeji pervitinu i heroinu na různých místech v Brně, zejména v okolí ulic Bratislavská a Cejl.

Policisté na základě získaných poznatků provedli domovní prohlídku u třiapadesátileté ženy. V místě se nacházela i druhá pětačtyřicetiletá podezřelá a dvě děti, vnoučata starší ženy, které má v péči. Při prohlídce bytu kriminalisté našli celkem šestaosmdesát psaníček s heroinem. Děti si převzala sociální pracovnice a obě ženy skončily v policejních celách.

Dalším podezřelým z distribuce a výroby pervitinu je osmatřicetiletý muž. Policisté na základě získaných poznatků kontrolovali muže v ulici Jemelkově, kde postával mezi zaparkovanými vozidly. Na výzvu k prokázání totožnosti uvedl, že nemá občanský průkaz. Začal hledat nějaké doklady po kapsách, přičemž mu z taštičky vypadly injekční stříkačky s bílým práškem. Celkem měl muž u sebe devět injekčních stříkaček s drogou.

Všem podezřelým nyní může za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozit až pětileté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře