Reklama
reklama

Ženy měly doma šestaosmdesát psaníček s heroinem

Kriminalistům brněnského Toxi týmu se v těchto dnech podařilo zadržet další distributory drog. Jedná se o dvě ženy, které se měly věnovat prodeji pervitinu i heroinu na různých místech v Brně, zejména v okolí ulic Bratislavská a Cejl.

Policisté na základě získaných poznatků provedli domovní prohlídku u třiapadesátileté ženy. V místě se nacházela i druhá pětačtyřicetiletá podezřelá a dvě děti, vnoučata starší ženy, které má v péči. Při prohlídce bytu kriminalisté našli celkem šestaosmdesát psaníček s heroinem. Děti si převzala sociální pracovnice a obě ženy skončily v policejních celách.

Dalším podezřelým z distribuce a výroby pervitinu je osmatřicetiletý muž. Policisté na základě získaných poznatků kontrolovali muže v ulici Jemelkově, kde postával mezi zaparkovanými vozidly. Na výzvu k prokázání totožnosti uvedl, že nemá občanský průkaz. Začal hledat nějaké doklady po kapsách, přičemž mu z taštičky vypadly injekční stříkačky s bílým práškem. Celkem měl muž u sebe devět injekčních stříkaček s drogou.

Všem podezřelým nyní může za trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozit až pětileté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře