Reklama
reklama

Ženě ze seznamky posílal peníze, ty skončily v Nigérii

Původně plánované láskyplné dny se nakonec proměnily v noční můru padesátiletému muži ze Židlochovicka. Ten se na internetu seznámil se ženou, které postupně posílal peníze výměnou za společně strávené večery. Těch se ale nedočkal a peníze mu skončily v Nigérii.

Internetová seznamka e-darling.cz nabídla muži ze Židlochovicka dvacet láskyplných dnů prošpikovaných vzrušením a touhou. Muž se na ní seznámil s osobou, která si říkala Rose Korede Peter, vydávala se za zdravotní sestru a komunikovala lámanou češtinou.

„Po přátelství toužícího muže dokázala v mailové komunikaci tak ovlivnit, že jí poslal v šesti splátkách více než šedesát tisíc korun. Když s ním přestala komunikovat, přišel se poradit k židlochovickým policistům,“ uvedl policejní mluvčí Bohumil Malášek.

Ti zjistili, že muž naletěl podvodnici a jeho peníze zaslané bankovním převodem si zatím neznámý pachatel vybral v hotovosti v bance v Nigérii. Muž se tak vzrušujících večerů se zdravotní sestrou ze seznamky hned tak nedočká.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře