Reklama
reklama

Žena ze Žabovřesk musela čelit výhrůžkám a fyzickému napadení svého přítele

Fyzickému napadení a výhrůžkám ze strany devětačtyřicetiletého přítele prý čelila žena ze Žabovřesk, která se v sobotu navečer ozvala na operační středisko městské policie. 

Strážníkům v jeho nepřítomnosti vylíčila, co se v jejich domácnosti odehrálo a že jí muž mimo jiné údajně hrozil pobodáním. Žena naštěstí byla bez zranění, a tak hlídka vzápětí vyhledala také domnělého agresora. Oslovený muž se vzhledem ke své silné podnapilosti nebyl schopen k věci nijak vyjádřit. Strážníci o všech zjištěných skutečnostech vyrozuměli republikové kolegy a po konzultaci s nimi případ předali ke správnímu orgánu s podezřením na přestupek proti občanskému soužití. Muž, který při orientační zkoušce nadýchal 2,8 promile alkoholu, skončil na záchytce. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře