Reklama
reklama

Žena ze Starého Lískovce se ukryla pod strop. Chtěla se vyhnout nástupu do výkonu trestu

Nastoupit do výkonu trestu za opakované krádeže se evidentně nechtělo třicetileté ženě. Policisté z Oddělení hlídkové služby získali poznatky o možném výskytu hledané a vypravili se do bytu ve Starém Lískovci. 

Dveře otevřel otec ženy, který uvedl, že jeho dcera uvnitř není, o čemž se mohou klidně přesvědčit. Hlídka tedy vstoupila do bytu, kde se nacházel i nezletilý syn hledané a další muž. I přes neustálé tvrzení přítomných osob, že se žena v bytě nenachází, měli policisté stále podezření, že tomu tak není, což se záhy potvrdilo. Ženě nepomohl ani její nápaditý úkryt. Policisté po bližší kontrole zjistili, že hledaná dáma je schovaná v podhledu stropu. Ven se jí sice nechtělo, ale nakonec po několika výzvách s pláčem vylezla. Nyní si již odpykává trest za mřížemi vězeňské cely.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře