Reklama
reklama

Žena v plamenech. Křičela: Ježíš je náš pán a spálila si boty

Při pálení listí na zahradě rodinného domu v Černovicích překvapila jeho majitele žena, která se vrhla přes plot přímo do hromady žhavého listí. Utrpěla popáleniny na nohou a byla převezena do nemocnice.

Brněnští strážníci včera po poledni přijali neobvyklý telefonát z brněnských Černovic. Tam je přivolali majitelé jednoho z rodinných domů. Při pálení listí jim totiž neznámá žena přeskočila plot, vrhla se do ohně, a přitom zakřičela „Ježíš je náš pán“. Vlastníci pozemku rozrušenou šestadvacetiletou cizinku duchapřítomně vytáhli z plamenů.

„Hlídka byla na místě během několika okamžiků a ihned se zajímala o její zdravotní stav. Žena měla popáleniny na nohou, boty byly téměř spálené. Strážníci přivolali záchrannou službu, ženu uklidňovali a snažili se od ní zjistit, proč se tak zachovala. Hovořila však zmateně a uvedla jen, že se chtěla skokem do ohně očistit, protože nepoznala Svatého otce,“ popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Sanitka ženu převezla na popáleninové centrum, ovšem zcela jistě bude muset pobýt nějaký čas i v péči psychiatrů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře