Reklama
reklama

Žena se během dne opíjela na veřejnosti v centru města, skončila v rukou policie

Popíjením alkoholu na veřejnosti si včera odpoledne zkomplikovala dvaadvacetiletá žena, kterou hlídka městské policie přistihla v Benešově ulici. Přes zjevné známky opilosti vše popírala a málem spadla pod projíždějící vozidla.

Žena strážníkům konzumaci alkoholu opakovaně odmítla potvrdit a potácivou chůzi se navzdory výzvám hlídky snažila odejít z místa. Jen díky předvídavosti strážníků, kteří ji několikrát přidrželi, přitom nespadla mezi projíždějící vozidla. Žena u sebe neměla doklady, a tak její totožnost přijela ověřit policejní hlídka. Mladá žena teď zamíří ke správnímu orgánu, kterému strážníci případ postoupili pro podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku a porušení zákazu popíjení alkoholu na veřejnosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře