Reklama
reklama

Žena přišla o patnáct tisíc korun. Prozradila údaje z karty

Na svou důvěřivost doplatila sedmadvacetiletá žena ze Šlapanic. Telefonicky ji totiž kontaktoval neznámý muž, který se představil jako zaměstnanec banky. Žena mu pak s důvěrou nadiktovala všechny údaje z platebních karet. Během dne pak přišla o 15 tisíc korun.

Podvodník, který se vydával za brankáře, ženě sdělil, že má nahlášenou krádež její platební karty a potřebuje další údaje pro kontrolu karet a jejich další bezproblémové užívání. „Žena telefonátu uvěřila a poskytla mu  všechny identifikační údaje svých dvou platebních karet. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Další den pak zjistila, že údaje z jejích karet neznámý pachatel využil k odčerpání nejméně patnácti tisíc korun,“ potvrdil mluvčí policie Bohumil Malášek.

Policie případ šetří jako podvod a krádež.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře