Reklama
reklama

Žena na vlastní pěst sledovala dvojici, která jí ukradla mobil

Dvě osoby podezřelé z kapesní krádeže se včera odpoledne podařilo bleskově zadržet strážníkům dopravní jednotky. Ve Veselé ulici je oslovila devětadvacetiletá žena a její třiadvacetiletá známá a předala jim sledování, které začala.

Při nakupování se kolem starší z nich údajně nápadně blízko prosmýkl cizí mladík s neznámou dívkou, a tak si žena rychle zkontrolovala kabelku. „Zjistila, že jí z ní zmizel mobilní telefon a začala dvojici sledovat. Když uviděla hlídku městské policie, předala jí popis podezřelých a strážníci pětadvacetiletou ženu a třicetiletého mladíka dostihli a zajistili,“ popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

 Dopadená dvojice byla velmi hlučná a agresivní. Zasahující hlídku proto přijeli zajistit ještě strážníci z Jednotky operativního zásahu, aby zabránili kontaktu podezřelých s poškozenou ženou. Hlídky potom vyrozuměly Policii České republiky a případ jí předaly pro podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře