Reklama
reklama

Žena na hřbitově hasila hořící lampičku, přišla přitom o kabelku

Když jedenačtyřicetiletá žena spatřila při své návštěvě brněnského Ústředního hřbitova, jak na vedlejším hrobě hoří převržená lampička, rozeběhla se ji uhasit. Málem na to ale doplatila. U své ho hrobu totiž nechala kabelku, kterou sebral  neznámý pachatel a utíkal s ní pryč.

Žena hned po krádeži kabelky volala brněnské strážníky, zlodějovy plány však prý zmařil i pozorný pětatřicetiletý muž, který ho po chvíli dostihl. „Dotyčný už kabelku u sebe neměl a tvrdil, že ji zahodil. Muž ho proto pustil a zamířil za ženou, která byla v pořádku a podařilo se jí uhasit i hrob,“ uvedl mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Muž i žena pachatele krádeže popsali a případ si přijela převzít pro podezření ze spáchání z trestného činu policie. Kabelku obsahující mimo jiné peněženku a fotoaparát se strážníkům následně podařilo v křoví na hřbitově najít. Ženě se z ní naštěstí nic neztratilo.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře