Reklama
reklama

Zdrogovaný řidič auta narazil v Brně do městského autobusu

V úterý dopoledne se v brněnské Hostislavově ulici srazilo auto s autobusem městské hromadné dopravy. Pětadvacetiletý řidič vozu BMW ujížděl policejní hlídce a byl pod vlivem drog. Při srážce se v autobusu lehce zranila jedna žena, která skončila v nemocnici.

Nehoda se stala těsně po deváté hodině ráno. Předtím si ale podezřelého auta všimla ve Vejrostově ulici v Bystrci policejní hlídka a vydala se za ním, ovšem bez zapnutí majáku, sirénu nebo blikajícího nápisu stop. Muž si ale policejního auta všiml a snažil se mu ujet. A právě při úniku se srazil s autobusem.

"Muž řídil pod vlivem drog. Test na omamné látky prokázal amfetamin," uvedl mluvčí policie Pavel Šváb. Dotyčný se nejspíš bude zpovídat z ohrožení pod vlivem návykové látky. Při způsobení dopravní nehody za něj zákon ukládá až tříleté vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře