Reklama
reklama

Závěr týdne: Na silnicích v Brně a okolí zemřeli dva motorkáři!

Hned dvě dopravní nehody se smrtelným zraněním motocyklistů šetřili během čtvrtka a pátečního rána jihomoravští policisté. Jedna se stala poblíž Vlasatic na Brněnsku, druhá dnes ráno v Olomoucké ulici v Brně.

K první nehodě došlo ve čtvrtek odpoledne na okraji obce Vlasatice, kde se střetlo osobní auto Ford s motocyklem Suzuki. Sedmapadesátiletý řidič motorky na místě podlehl zraněním. "Podle doposud zjištěných informací k nehodě došlo tím způsobem, že řidič motocyklu při projíždění pravotočivou zatáčkou nezvládl řízení a spadl do protisměru, kde narazil do vozidla Ford," popsala nehodu mlvčí policie Petra Vedrová.

 

Dechová zkouška na přítomnost alkoholu u řidiče Fordu, který ze střetu vyvázl bez zranění, byla negativní. Po dobu šetření dopravní nehody na místě byla silnice uzavřena a policisté dopravu odkláněli přes objízdnou trasu.

 

K další tragické nehodě došlo v pátek před pátou hodinou ráno. V Brně na ulici Olomoucké došlo ke střetu osobního auta Volkswagen se skútrem. Jednačtyřicetiletý řidič skútr na místě zemřel. "Příčina střetu je v šetření. Řidič osobního auta před jízdou nepožil alkohol, což prokázala provedená dechová zkouška," uvedla mluvčí.

 

Na místě probíhá šetření dopravní nehody a uzavřeny jsou křižovatky Černovická s Olomouckou a Černovická s ulicí Otakara Ševčíka. Doprava je v těchto místech odkláněna na objízdnou trasu po přilehlých ulicích.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře