Reklama
reklama

Zaplacené zboží z e-shopu nedorazilo. Prodejce byl podvodník

Výhodná nabídka prodeje mobilního telefonu na internetu připravila osmačtyřicetiletého muže z Blanska o devět tisíc korun.

Blansko - Za přístroj zaplatil převodem prostřednictvím elektronického bankovnictví prodávajícímu předem na počátku února.

Když se vůli neúměrně dlouhé dodací lhůtě chtěl na obchodníka obrátit s urgencí, zjistil, že jde s největší pravděpodobností o podvod.

Stránky s inzerátem i kontakty na prodejce byly totiž smazány. Nešťastníkovi proto nezbylo, než se obrátit na policii.

Podvodníkovi, který tímto způsobem jistě nepřipravil o peníze jenom jednu osobu, po dopadení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře