Reklama
reklama

Za volantem dodávky seděli tři lidé, opilý šofér měl na ruce sádru

Vlastním očím nemohla uvěřit policejní hlídka, která projížděla před půlnocí Provazníkovou ulicí. Když míjela malou dodávku Peugeot, spatřila na předních sedadlech dva muže a mezi nimi sedící ženu. Policisté podezřelé vozidlo zastavili a dočkali se dalších překvapení.

Šestadvacetiletý na první pohled opilý řidič jim tvrdil, že auto neřídil. "Prý s bytelným sádrovým obvazem na skoro celé ruce ani nemohl. Šofér odmítl jak test na alkohol, stejně tak i na přítomnost drog. Navíc policisté zjistili, že muž již dříve přišel o řidičský průkaz," uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. 

 

Řidiči dostal uloženou padesátitisícovou kauci, kterou na místě nezaplatil. Proto policisté jeho auto zajištili a odtáhli. Podivný šofér musí nyní počítat s tučnou pokutou, ztrátou bodů a dalším zákazem řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře