Reklama
reklama

Za volantem dodávky seděli tři lidé, opilý šofér měl na ruce sádru

Vlastním očím nemohla uvěřit policejní hlídka, která projížděla před půlnocí Provazníkovou ulicí. Když míjela malou dodávku Peugeot, spatřila na předních sedadlech dva muže a mezi nimi sedící ženu. Policisté podezřelé vozidlo zastavili a dočkali se dalších překvapení.

Šestadvacetiletý na první pohled opilý řidič jim tvrdil, že auto neřídil. "Prý s bytelným sádrovým obvazem na skoro celé ruce ani nemohl. Šofér odmítl jak test na alkohol, stejně tak i na přítomnost drog. Navíc policisté zjistili, že muž již dříve přišel o řidičský průkaz," uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek. 

 

Řidiči dostal uloženou padesátitisícovou kauci, kterou na místě nezaplatil. Proto policisté jeho auto zajištili a odtáhli. Podivný šofér musí nyní počítat s tučnou pokutou, ztrátou bodů a dalším zákazem řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře