Reklama
reklama

Za přání k narozeninám svoji matku zbil. Muž ji týral několik let

Téměř v boj o holý život se proměnila červnová oslava narozenin pro matku osmapadesátiletého muže z Vyškovska. Když mu přišla popřát k narozeninám, syn ji začal nejprve vulgárně urážet a pak ji surově napadl. Vyšetřování případu ukázalo, že syn týrá matku již několik let.

Několikrát ji udeřil do hlavy, pak také do ramene, srazil ji na kolena a kopl ji několikrát tak, až narazila do nábytku. Matku pak nechal ležet na zemi, ta se nemohla víc jak půl hodiny postavit na nohy. Když se jí to podařilo, vše přišla oznámit na policii. Odtud jí už museli policisté kvůli jejímu zdravotnímu stavu přivolat zdravotnické záchranáře a žena skončila v nemocnici.

 

"Dalším šetřením se ukázalo, že nevydařená narozeninová oslava nebyla prvním okamžikem, kdy si syn troufl na svoji matku. Podle zjištění policistům muž dlouhodobě psychicky i fyzicky týral ženu asi čtyři roky. Jeho chování se postupně zhoršovalo, od loňského roku již měl matce opakovaně vulgárně nadávat, ponižovat a bít," dodala k případu mluvčí policie Iva Šebková. Muž je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Komentáře