Reklama
reklama

Z pumpy zloděj odešel s losy i dálničními známkami. Policie hledá svědky

Více jak stotisícovou škodu způsobil zatím neznámý zloděj na benzínové čerpací stanici v Lažánkách na Blanensku. V noci na neděli vypáčil okno od prodejny a dostal se dovnitř. Kromě peněz si vzal ještě množství výherních losů a dálničních známek za téměř 118 tisíc korun. Policie nyní hledá svědky – dva muže a ženu – v tmavém autě, které zachytily bezpečnostní kamery.

„Policisté zjistili, že se na místě činu pohybovalo tmavé vozidlo. Přijeli s ním dva mladí muži a jedna žena v krátké sukni,“ uvedla mluvčí policie Iva Šebková. Auto přijelo na parkoviště k benzínové stanici ve směru od Jedovnic asi 11 minut po jedné hodině v noci, osádka auto zaparkovala vlevo od budovy benzínky, na místě kouřili a pili z pet lahve. Na místě se zdrželi asi šest minut a pak odjeli směrem na Blansko.

 

„Nyní žádáme dva muže a ženu, kteří se na benzínové čerpací stanici v noci na neděli  4. srpna zastavovali, aby se neprodleně ozvali vyšetřovatelům na telefon 607 706 676 nebo na bezplatnou linku policie 158. Mohou totiž poskytnout velmi důležitá svědectví,“ dodala Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře