Reklama
reklama

Z nízkého lešení na stavbě domu v Brně spadl dělník. Zranily ho navíc padající trubky

Pracovní týden začal nešťastně pro dělníka, který pracoval v Brně na stavbě domu v ulici Rumiště. Přibližně čtyřmetrové lešení, které dělníci používali při montování sádrokartonových obkladů se s ním v úzkém prostoru chodby nového domu zřítilo. Do nemocnice dělníka převezli záchranáři.

V pondělí dopoledne v ulici Rumiště pomáhali záchranářům i hasiči. "Vyjížděli jsme na žádost záchranné služby, muže jsme na nosítkách transportovali do sanitky," uvedl operační důstojník hasičů.

Případ nyní šetří policie, je zde podezření, zda nedošlo k porušení pracovních předpisů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře