Reklama
reklama

Vychytralá žena se přepočítala

Bezplatný servis si v neděli odpoledne chtěla zajistit čtyřiačtyřicetiletá žena. Rozhodla se ušetřit za zámečníka a zatelefonovala na tísňovou linku 112, kde sdělila, že si zabouchla dveře od svého bytu v ulici Vlhké s tím, že má zapnutý sporák a vaří potraviny.

Na místo ihned vyrazili hasiči, kteří byt otevřeli, ale zjistili, že žádný spotřebič zapnutý není a oznamovatelka nic nevaří. Situaci přijela řešit i policejní hlídka, která již problémovou ženu zná z minulosti. I tentokrát se přidrzlá dáma při komunikaci s policisty chovala arogantně a nehodlala nic vysvětlovat. Od dalšího zneužívání tísňové linky by snad mohla ženu odradit až dvou set tisícová pokuta, kterou ji nyní může uložit Český telekomunikační úřad.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře