Reklama
reklama

Vloupání na Brněnsku: Kromě peněz si zloděj odnesl i dřevěné hračky

Více než překvapen zůstal majitel kůlny na Šlapanicku, když zjistil v uplynulých dnech vypáčené dveře kůlny. Z kůlny si zatím neznámý pachatel odnesl více než zajímavý úlovek v podobě menší dřevěné truhličky s dřevěnými hračkami. Celková škoda činí šest set korun.

Poněkud odlišný ráz měla další vloupání na Ivančicku a Rosicku, která se stala přes víkend. V prvním případě si neznámý pachatel vyhlédl restaurační zařízení, kdy po vypáčení okna se dostal do vnitřních prostor a odcizil finanční hotovost, lihoviny a cukrovinky, dále zde vypáčil automat na cigarety a odcizil dvacet kartonů cigaret. S tímto se nespokojil a ze sklepních prostor odnesl rybářské a sportovní potřeby. Celková škoda, kterou nenasytný zloděj způsobil, přesahuje čtyřicet dva tisíc korun. Na Rosicku si neznámý pachatel vyhlédl stejný objekt, tedy restaurační zařízení a zvolil stejný způsob vniknutí do objektu. Po vypáčení okna se dostal do kanceláře restauračního zařízení, kde odcizil příruční pokladnu s finanční hotovostí a dva dataprojektory. Celková škoda v tomto případě činí téměř sto třináct tisíc korun. Policie všechny případy šetří.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře