Reklama
reklama

VIDEO: Poznáte zloděje mobilu z baru? Okradený muž se spletl

Poněkud zamotaný případ se snaží rozplést brněnští kriminalisté. Na začátku byla vcelku běžná krádež mobilu, ale na konci je obvinění okradeného z přestupku. Zloděje se totiž rozhodl hledat sám, nastříkal mu slzný sprej do očí, ale netušil, že se zmýlil.

Padesátiletý muž nechal v baru svůj telefon v kapse od bundy. I když ji měl přehozenu přes opěradlo židle, o mobil kvůli šikovnému kapsáři přišel. O den později potkal domnělého zloděje v obchodě na Malinovského náměstí a vzájemná strkanice skončila nastříkáním slzného spreje do očí údajného pachatele. Ten vzápětí utekl směrem k ulici Cejl.

„Přivolaní policisté ho pak podle popisu a na základě osobní znalosti objevili v přízemí jedné ubytovny. Po ošetření putoval na obvodní oddělení. Kriminalisté ale po zhlédnutí kamerových záznamů usoudili, že se zloděj ze záběrů zadrženému muži příliš nepodobá,“ konstatoval mluvčí policie Pavel Šváb.

Případ tedy i nadále šetří policie, jednání okradeného je posouzeno jako přestupek a bylo oznámeno na Úřad městské části Brno-střed.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře