Reklama
reklama

VIDEO: Muž se snažil na Šilingrově náměstí okrást mladíka. Měl smůlu, sledovala ho kamera

Čekání na noční autobus vyčerpalo včera před půl čtvrtou šestadvacetiletého muže natolik, že si na ostrůvku na Šilingrově náměstí dřepnul k zábradlí, opřel se a v této pozici usnul. 

.Jeho únavy zneužil o tři roky starší muž, který se k němu opatrně zezadu přiblížil a začal mu prohledávat kapsy. Mladíka sice nevyrušil, vzbudil ovšem pozornost pracovníků na dohledovém centru městské policie. Ti začali otáčet a ostřit objektivy už ve chvíli, kdy si podezřelý muž mladíka zpovzdálí se zájmem prohlížel. Opatrný byl jak při sahání do kapes, tak i v době, kdy okolo projížděla auta. V takových chvílích předstíral, že si spícího mladíka vůbec nevšímá. Během několika minut ovšem přijelo i služební vozidlo městské policie. Strážníci již od operačního střediska přesně věděli, co se na místě děje, a muže zajistili. Pro důvodné podezření z trestného činu přivolali státní policii a podezřelého jim předali. Přestože měl okradený muž v kapsách i mobilní telefon a peněženku s korunami i eury, podařilo se podezřelému vytáhnout pouze cigarety. I tak mu za jeho čin hrozí vězení. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře