Reklama
reklama

VIDEO: Dva muži se pokusili ukrást jízdní kola přímo v centru Brna

Dohledovému centru městské policie se včera odpoledne podařilo odhalit dva muže podezřelé z toho, že se zapojili do krádeže jízdních kol.   

Strážníky kolem třinácté hodiny požádali státní policisté o spolupráci při hledání dvojice, která se v centru města údajně pokusila odcizit jiným dvěma mužům jejich kola. Zatímco jeden z napadených si své kolo uhájil a jednačtyřicetiletého podezřelého sám začal pronásledovat, druhý podezřelý prý své kolo bleskově předal dvaadvacetiletému muži, jenž na něm ujížděl až do Husovic. Městská policie tedy začala okamžitě pátrat nejen prostřednictvím svých hlídek v ulicích, ale aktivně využila také kamerový systém. Muže prchajícího před pronásledovatelem spatřila obsluha kamer v Rooseveltově ulici. Sledovala ho až do parku na Kolišti, kde ho dopadli státní policisté. Souběžně monitorovala i pohyb druhého muže, a to až do momentu, kdy se pokusil ukrýt bicykl u zastavárny ve Vranovské ulici. O situaci strážníci vyrozuměli státní policisty, kteří si na místě oba podezřelé převzali.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Křik a rány ozývající se z královopolských ulic probudily v pátek kolem třetí hodiny ráno tamní obyvatele a obrátili se na linku 156.
12.08.2018 - 07:34
Komentáře