Reklama
reklama

VIDEO: Chudák dítě! Plakalo, zatímco matka se opilá válela po chodníku

Matka tříletého chlapce se v Brně na sídlišti Lesná opila tak, že nedokázala stát na vlastních nohou. Před sedmou hodinou večer, kdy se v ulicích města už stmívalo, navíc měla u sebe synka. Ten byl z celé situace značně vystresovaný a usedavě plakal. Brněnští strážníci celou situaci zaznamenali na video, můžete si poslechnout, jak probíhala komunikace mezi srážníky a opilou matkou.

Strach o osud teprve tříletého chlapce měla mladá kolemjdoucí na třídě Generála Píky, kde si všimla ležící čtyřiatřicetileté ženy. Kolem ní totiž malé dítě chodilo a plakalo. Zavolala proto na místo strážníky.

Evidentně opilá matka nebyla schopná bez pomoci ani vstát, natož se o dítě náležitě postarat. Situaci ale zaregistrovala i známá opilé ženy, která šla právě okolo, a na žádost strážníků přivolala třiatřicetiletého otce dítěte. Mladý muž se hlídce zaručil, že chlapce odvede domů, postará se o něj a dohlédne i na jeho matku. „Strážníci předali případ správnímu orgánu pro důvodné podezření z porušení zákona o sociálně-právní ochraně dětí,“ dodal k případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Komentáře