Reklama
reklama

Vážná nehoda zablokovala na pět hodin silnici

Na celou noc zastavila ve čtvrtek provoz vážná nehoda mezi obcemi Vlkoš a Vracov na Kyjovsku. Auto se srazilo s druhým v protisměru při předjíždění kamionu. V nemocnici skončilo i malé dítě.

Po osmé hodině večer tam na silnici I/54 devět minut hasiči vyprošťovali ženu ze zdemolovaného auta Škoda Favorit. „V nemocnici také skončily dvě osoby a dítě z vozidla VW Polo, které předjíždělo kamion a čelně se střetlo v protisměru se škodovkou,“ popsal mluvčí hasičů Petr Příkaský.

Kamion skončil částečně mimo silnici, řidič naštěstí nebyl zraněn. „Jednotky zajistily místo nehody proti vzniku požáru, zamezily úniku provozních kapalin a provedly nasvětlení místa nehody,“ dodal. Kamion pomáhal vytáhnout vyprošťovací speciál z Brna.

Hasiči z Hodonína museli odčerpat dvě stě padesát litrů nafty z prasklé nádrže. Provoz na komunikaci byl zase obnoven ve tři čtvrtě na jednu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře