Reklama
reklama

V Řečkovicích si muž lehl do kolejiště a bránil průjezdu tramvajím. Nadýchal přes dvě promile

Na mladého muže, který ve čtvrtek večer ležel přímo v kolejišti na konečné zastávce hromadné dopravy v Řečkovicích, upozornili strážníky pracovníci dispečinku dopravního podniku. 

Hlídka na místě skutečně nalezla mladíka, který uprostřed kolejí ohrožoval svoji bezpečnost a navíc bránil v průjezdu tramvajím. Z jeho dechu byl výrazně cítit alkohol a vyjadřoval se nesrozumitelně. Poté, co se za vydatné pomoci strážníků zvedl a poodešel na chodník, čekala ho orientační zkouška. Při ní nadýchal 2,13 promile alkoholu, a tak v přivolané sanitce zamířil na záchytnou stanici. U správního orgánu se jednadvacetiletý muž bude zodpovídat z přestupku proti veřejnému pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře