Reklama
reklama

V Řečkovicích si muž lehl do kolejiště a bránil průjezdu tramvajím. Nadýchal přes dvě promile

Na mladého muže, který ve čtvrtek večer ležel přímo v kolejišti na konečné zastávce hromadné dopravy v Řečkovicích, upozornili strážníky pracovníci dispečinku dopravního podniku. 

Hlídka na místě skutečně nalezla mladíka, který uprostřed kolejí ohrožoval svoji bezpečnost a navíc bránil v průjezdu tramvajím. Z jeho dechu byl výrazně cítit alkohol a vyjadřoval se nesrozumitelně. Poté, co se za vydatné pomoci strážníků zvedl a poodešel na chodník, čekala ho orientační zkouška. Při ní nadýchal 2,13 promile alkoholu, a tak v přivolané sanitce zamířil na záchytnou stanici. U správního orgánu se jednadvacetiletý muž bude zodpovídat z přestupku proti veřejnému pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Komentáře